[rev_slider_vc alias=”wp-news-full2″]
HEADLINE
Valmora Gogo 8, Aug 59 secs
0 59 secs
Gogo.al

Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së inceneratorëve.

Indicia dhe dokumentet e publikuara nga Partia e Lirisë se kompania e inceneratorëve ka përfituar mbi 310 mijë euro grant nga fondet e IPARD-it që lëvrohen nëpërmjet AZHBR-së, nxiti më pas medien të shkruante mbi rastin.

E vetmja e dhënë që nuk është publikuar deri më tani është emri i personit që Frida Krifca, ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, asokohe në krye të AZHBR-së, ka shpërblyer me 310 mijë euro.

Ai quhet Elton Bualli.

Elton Bualli në intervistë

Z.Bualli ka përfituar nga paratë e taksapaguesve të Bashkimit Europian dhe taksapaguesve shqiptarë për ndërtimin e një sere prodhimi për fruta e perime.

Kush është Elton Bualli

Në profilet e tij të rrjeteve sociale z.Bualli nuk e ka fshehur aspak lidhjen e tij me kompaninë “Integrated Energy BV SPV”, duke e shprehur hapur pozicionin e tij si drejtor në të.

Por më tej edhe ka avancuar në këtë arritje të karrierës, ndërsa në vitin 2020 promovonte me zë e figurë inceneratorin e Sharrës.

Në një kronikë në “Top Channel”, drejtori Bualli…

MORE ARTICLES IN THIS CATEGORY


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/gogo.al/public_html/wp-content/plugins/sama-author-review/index.php on line 229

Si u shpërblye Elton Bualli i skemës së inceneratorëve nga ministrja Frida Krifca

Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së inceneratorëve. Indicia dhe dokumentet e
Valmora Gogo on Kryesore / 8, Aug / 0

A është Butrinti rasti i fundit kur “vërtet nuk kemi parë asgjë akoma”?   

Disa ditë më parë kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla u shpreh se sa shumë ishte tronditur nga të dhënat që sipas saj “ka nxjerrë Autoriteti
Valmora Gogo on Analizë / 1, Aug / 0

Dëshmitë e fundit të forta për skemën e incineratorëve – A po i merr në konsideratë SPAK-u?

Javët e fundit pas denoncimeve të LSI-së, investigimeve dhe dëshmive të bëra publike në media nxorën zbuluar skemën e përdorimit të identitetit të pensionistëve në
Valmora Gogo on Kryesore / 15, Jul / 0

Lufta me “mullinjtë e erës” – A do detyrohen institucionet shqiptare të jenë më të hapura në dhënien e informacionit?

Një nga makthet e gazetarit shqiptar është të presë përgjigje nga institucionet shqiptare për pyetjet që u ka drejtuar. Përvoja tregon se përfaqësuesit e institucioneve
Valmora Gogo on Kryesore / 4, May / 0

Luftë me peticion ndaj Yuri Kimit – Sali Berisha në betejë të re ligjore

Që pas përcaktimit Non Grata dhe presioneve ndaj ish-kreut të PD-së Lulzim Basha për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha nga grupi parlamentar demokrat, mbështetësit publikë
Valmora Gogo on Kryesore / 26, Apr / 0

Si u shpërblye Elton Bualli i skemës së inceneratorëve nga ministrja Frida Krifca

Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së inceneratorëve. Indicia dhe dokumentet e
Valmora Gogo on Kryesore / 8, Aug / 0

A është Butrinti rasti i fundit kur “vërtet nuk kemi parë asgjë akoma”?   

Disa ditë më parë kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla u shpreh se sa shumë ishte tronditur nga të dhënat që sipas saj “ka nxjerrë Autoriteti
Valmora Gogo on Analizë / 1, Aug / 0

Dëshmitë e fundit të forta për skemën e incineratorëve – A po i merr në konsideratë SPAK-u?

Javët e fundit pas denoncimeve të LSI-së, investigimeve dhe dëshmive të bëra publike në media nxorën zbuluar skemën e përdorimit të identitetit të pensionistëve në
Valmora Gogo on Kryesore / 15, Jul / 0

Lufta me “mullinjtë e erës” – A do detyrohen institucionet shqiptare të jenë më të hapura në dhënien e informacionit?

Një nga makthet e gazetarit shqiptar është të presë përgjigje nga institucionet shqiptare për pyetjet që u ka drejtuar. Përvoja tregon se përfaqësuesit e institucioneve
Valmora Gogo on Kryesore / 4, May / 0

Luftë me peticion ndaj Yuri Kimit – Sali Berisha në betejë të re ligjore

Që pas përcaktimit Non Grata dhe presioneve ndaj ish-kreut të PD-së Lulzim Basha për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha nga grupi parlamentar demokrat, mbështetësit publikë
Valmora Gogo on Kryesore / 26, Apr / 0

Si u shpërblye Elton Bualli i skemës së inceneratorëve nga ministrja Frida Krifca

Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së inceneratorëve. Indicia dhe dokumentet e
Valmora Gogo on Kryesore / 8, Aug / 0

A është Butrinti rasti i fundit kur “vërtet nuk kemi parë asgjë akoma”?   

Disa ditë më parë kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla u shpreh se sa shumë ishte tronditur nga të dhënat që sipas saj “ka nxjerrë Autoriteti
Valmora Gogo on Analizë / 1, Aug / 0

Dëshmitë e fundit të forta për skemën e incineratorëve – A po i merr në konsideratë SPAK-u?

Javët e fundit pas denoncimeve të LSI-së, investigimeve dhe dëshmive të bëra publike në media nxorën zbuluar skemën e përdorimit të identitetit të pensionistëve në
Valmora Gogo on Kryesore / 15, Jul / 0

Lufta me “mullinjtë e erës” – A do detyrohen institucionet shqiptare të jenë më të hapura në dhënien e informacionit?

Një nga makthet e gazetarit shqiptar është të presë përgjigje nga institucionet shqiptare për pyetjet që u ka drejtuar. Përvoja tregon se përfaqësuesit e institucioneve
Valmora Gogo on Kryesore / 4, May / 0

Luftë me peticion ndaj Yuri Kimit – Sali Berisha në betejë të re ligjore

Që pas përcaktimit Non Grata dhe presioneve ndaj ish-kreut të PD-së Lulzim Basha për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha nga grupi parlamentar demokrat, mbështetësit publikë
Valmora Gogo on Kryesore / 26, Apr / 0

Art

culture

8
Aug
Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së
59 secs 0

Reader

comments

Më në fund një gazetë Shqiptare asnjanëse... JU
Është diçka pozitive që VV të organizohet edhe n
GREEN
Valmora Gogo 8, Aug 59 secs
0 59 secs
Gogo.al

Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së inceneratorëve.

Indicia dhe dokumentet e publikuara nga Partia e Lirisë se kompania e inceneratorëve ka përfituar mbi 310 mijë euro grant nga fondet e IPARD-it që lëvrohen nëpërmjet AZHBR-së, nxiti më pas medien të shkruante mbi rastin.

E vetmja e dhënë që nuk është publikuar deri më tani është emri i personit që Frida Krifca, ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, asokohe në krye të AZHBR-së, ka shpërblyer me 310 mijë euro.

Ai quhet Elton Bualli.

Elton Bualli në intervistë

Z.Bualli ka përfituar nga paratë e taksapaguesve të Bashkimit Europian dhe taksapaguesve shqiptarë për ndërtimin e një sere prodhimi për fruta e perime.

Kush është Elton Bualli

Në profilet e tij të rrjeteve sociale z.Bualli nuk e ka fshehur aspak lidhjen e tij me kompaninë “Integrated Energy BV SPV”, duke e shprehur hapur pozicionin e tij si drejtor në të.

Por më tej edhe ka avancuar në këtë arritje të karrierës, ndërsa në vitin 2020 promovonte me zë e figurë inceneratorin e Sharrës.

Në një kronikë në “Top Channel”, drejtori Bualli…

MORE ARTICLES IN THIS CATEGORY

WOMEN

world

Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së inceneratorëve. Indicia dhe dokumentet e publikuara nga
/ Aug 8
Disa ditë më parë kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla u shpreh se sa shumë ishte tronditur nga të dhënat që sipas saj “ka nxjerrë Autoriteti i Dosjeve
/ Aug 1

MEN

world

Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së inceneratorëve. Indicia dhe dokumentet e publikuara nga
/ Aug 8
Disa ditë më parë kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla u shpreh se sa shumë ishte tronditur nga të dhënat që sipas saj “ka nxjerrë Autoriteti i Dosjeve
/ Aug 1

OLD

Winteger ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim. Nulla leo felis, rutrum Integer ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim. Nulla leo felis, rutrum. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim

This is h4 and everything for first round

Utin tortor volutpat felis porttitor dignissim. Nulla leo felis, rutrum Integer ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim. Nulla leo felis, rutrum Integer ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim nunc vel.

Qinteger ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim nulla leo.

Integer ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut…

August 2022
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

SUSCRIBE

Stay

CONNECTED

ART

and CULTURE

8
Aug
Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së
59 secs 0
THE
Valmora Gogo 8, Aug 59 secs
0 59 secs
Gogo.al

Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull të ri në hulumtimin publik të skemës së inceneratorëve.

Indicia dhe dokumentet e publikuara nga Partia e Lirisë se kompania e inceneratorëve ka përfituar mbi 310 mijë euro grant nga fondet e IPARD-it që lëvrohen nëpërmjet AZHBR-së, nxiti më pas medien të shkruante mbi rastin.

E vetmja e dhënë që nuk është publikuar deri më tani është emri i personit që Frida Krifca, ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, asokohe në krye të AZHBR-së, ka shpërblyer me 310 mijë euro.

Ai quhet Elton Bualli.

Elton Bualli në intervistë

Z.Bualli ka përfituar nga paratë e taksapaguesve të Bashkimit Europian dhe taksapaguesve shqiptarë për ndërtimin e një sere prodhimi për fruta e perime.

Kush është Elton Bualli

Në profilet e tij të rrjeteve sociale z.Bualli nuk e ka fshehur aspak lidhjen e tij me kompaninë “Integrated Energy BV SPV”, duke e shprehur hapur pozicionin e tij si drejtor në të.

Por më tej edhe ka avancuar në këtë arritje të karrierës, ndërsa në vitin 2020 promovonte me zë e figurë inceneratorin e Sharrës.

Në një kronikë në “Top Channel”, drejtori Bualli…

MORE ARTICLES IN THIS CATEGORY

REGIONAL

Winteger ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim. Nulla leo felis, rutrum Integer ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim. Nulla leo felis, rutrum. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim

This is h4 and everything for first round

Utin tortor volutpat felis porttitor dignissim. Nulla leo felis, rutrum Integer ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim. Nulla leo felis, rutrum Integer ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim nunc vel.

Qinteger ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut in tortor volutpat felis porttitor dignissim nulla leo.

Integer ac nulla vitae tortor viverra commodo. Maecenas tristique fermentum nunc vel pretium. Ut…

08
Aug
Denoncimi i Partisë së Lirisë dy ditë më parë hapi një kapitull
59 secs 0
01
Aug
Disa ditë më parë kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla u shpreh se
16 mins 0

SPORT

NEWS

ENTERTAINMENT

NEWS

FASHION

NEWS

BUSINESS

NEWS